Wakat: Brygadzista

Kwekerij Gerard Aarts BV jest nowoczesną firmą operującą w sektorze ogrodnictwa szklarniowego, specjalizującą się w uprawie ogórków i jesiennych pomidorów.
W związku z postępującym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko BRYGADZISTA m/k w pełnym wymiarze godzin.

Jako Brygadzista kierujesz pracownikami i kontrolujesz wykonaną przez nich pracę. Myślisz do przodu i dbasz o to by pracownicy mieli ciagle gwarantowaną pracę. Poza tym aktywnie uczestniczysz w pracy swojej grupy.

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie pracownikami.
  • Kontrolowanie nastawienia pracowników do pracy
  • Motywowanie instruowanie pracowników.
  • Kontrolowanie jakości wykonanej pracy.

Wymagania

  • Minimum wykształcenie średnia szkoła zawodowa.
  • Umiejętność samodzielnej i efektywnej pracy.
  • Naturalne cechy przywódcze i zarządzające
  • Dobra motywacja i umiejętność motywowania innych
  • Umiejętność instruowania pracowników i zdolność do konfrontowania ich z wydajnością wykonanej pracy.

Oferujemy

  • Ambitne stanowisko pracy w entuzjastycznym zespole, lączące management i zalogę.
  • Wynagrodzenie na zasadach rynkowych i dodatkowe świadczenia.
  • Dynamiczne środowisko pracy gdzie produkuje się wysokiej jakości product Gdzie rozwój zawodowy naszych pracowników zajmuje centralne miejsce.
  • Jesteś zainteresowany i/lub potrzebujesz więcej informacji o powyższej ofercie pracy, skontaktuj się z nami.

Co masz zrobić jeśli jesteś zainteresowany?

Wyślij e-maila ze swojm CV i listem motywacyjnym na adres: info@zonarbeid.nl.