Boczniaki–Hodowla Pracownik ogólny

Boczniaki–Hodowla  Pracownik ogólny

Verbruggen Paddestoelen B.V. jest ekologicznym hodowcą różnego rodzaju grzybów boczniaków. W ostatnich kilku dekadach firman bardzo się rozwinęła Dzięki trzydziestoletniemu doświadczeniu w hodowli grzybów udaje nam się dostarczać uczciwy produkt o bardzo wysokiej jakości.

DLa naszego działu pakowania w Uden poszukujemy pracownika na stanowisko: ogólny pracownik hodowli Praca w niepełnym wymiarze godzin (24 godziny).Czas pracy do uzgodnienia.

Obowiązki i zasięg odpowiedzialności:

  • Przyjmowanie zamówien i należyte ich wykonywanie.
  • Pakowanie produktów.
  • Pomoc salesmanagerowi/planiście w jego/jej obowiązkach.
  • Przeprowadzanie kontroli i wprowadzanie danych do naszego systemu. Wspólnie z kolegami czuwanie nad realizacją całego procesu

Wymagania:

  • Minimalnie ukończona średnia szkoła zawodowa.
  • Wystarczajaca znajomość języka holenderskiego i angielskiego.
  • Znajomość systemu Microsoft Office (Word en Excel).
  • Zainteresowanie sektorem agrarnym, procesami produkcji i logistyką.
  • Umiejętność pracy zarówno w zespole jak i samodzielnie.

Oferujemy:

Verbruggen Paddestoelen jest przyjazną rodzinną firmą, dla której serwis i jakość  stoją na pierwszym miejscu.
Wynagrodzenie na zasadach rynkowych zgodne z wiedzą i doświadczeniem.

Co masz zrobić jeśli jesteś zainteresowany?

Wyślij e-maila ze swojm CV i listem motywacyjnym na adres: info@zonarbeid.nl.